#100! Autograf Neymar’a

skanowanie0164

WOW! To już 100 autograf w mojej kolekcji, której już od tej pory nie wypada mi nazywać skromną. Z tej okazji chciałabym zaprezentować Wam jedną z perełek, która dołączyła do albumu w ostatnim tygodniu.

Pan na zdjęciu to oczywiście Neymar. Zawodnik jednego z najlepszych klubów świata – FC Barcelony, która zapłaciła za niego ponad 86 milionów euro, aby mógł występować od tej pory w bordowo-niebieskich barwach.  Neymar został uznany najlepszym piłkarzem Pucharu Konfederacji w 2013 roku, za co otrzymał Złotą Piłkę.

Autograf zdobyłam dzięki koledze, jednemu z kolekcjonerów, który pomógł mi wyszukać odpowiedni kontakt do Neymara. Z tego względu jeszcze raz bardzo Mu dziękuję. Obiecałam jednak, że nie podam adresu i dotrzymam obietnicy, więc proszę w tej sprawie nawet do mnie nie pisać, bo na nic się to zda.

Autograf: Neymar Jr
Czas oczekiwania: 2 miesiące
Dedykacja: Brak
Ciekawostki: Brak

17 myśli w temacie “#100! Autograf Neymar’a

  1. ja nikomu nie wygadam (słowo harcerza i honoru i co tam chcesz)(jestem harcerzem i dlatego nigdy nikomu nie wygadam) PO PROSTU CHCĘ ZROBIĆ NIESPODZIANKĘ URODZINOWĄ MOJEMU SYNKOWI!!! (JAKBY CO TO PISZ NA kacyk2003@wp.pl)

    1. „On” to mój dobry kolega, pomagamy sobie nawzajem. Raz ja mu podam trudno dostępny adres raz On mi poda. Ciebie niestety nie znam, więc jeżeli jesteś zainteresowany wymianą adresów zapraszam na PRIV.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s