#180 Autograf – Adam Kszczot

Dzieje się! 10 dni bez wpisu spowodowane nie brakiem autografów do zaprezentowania, lecz faktem, iż obecnie remontuje mieszkanie, w którym zamieszkam już niebawem. Studia w Warszawie oznaczają dla mnie o wiele większe szanse na spotkanie znanych artystów. Już wczoraj przez przypadek w kawiarni natknęłam się na panią Hannę Śleszyńską. Niestety nie byłam przygotowana na zebranie podpisu dlatego autografu tej aktorki wciąż nie mam w swojej kolekcji. Gdy będę w Warszawie będę się starać zdobywać podpisy osobiście, niekoniecznie przez listy. Poczta Polska narzuciła kosmiczne ceny za przesyłki, więc chwilowo muszę ciut ograniczyć wysyłanie próśb.

Przejdźmy jednak już do rzeczy. Dzisiejszym bohaterem wpisu jest polski lekkoatleta specjalizujący się w biegu na 800 metrów. Adam Kszczot jest medalistą nie tylko mistrzostw Europy, halowych mistrzostw Europy ale również mistrzostw świata. Wielokrotnie na tych imprezach zdobywał złoty medal. Oprócz tego Adam Kszczot jest rekordzistą kraju w biegu na 600 metrów w hali jak i na stadionie.

Autograf zdobyłam kontaktując się elektronicznie ze sportowcem. Otrzymałam szybką, miłą odpowiedź, że podpis zostanie wysłany, ale dopiero w następnej turze wysyłek co oznaczałoby czekanie przynajmniej miesiąc. Kilka godzin później otrzymałam wiadomość, że panu Adamowi udało się dołączyć moją prośbę do obecnej tury i już po trzech dniach mogłam cieszyć się zdjęciem które możecie zobaczyć poniżej.

Reklamy

8 thoughts on “#180 Autograf – Adam Kszczot

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s