#178 Autograf – PRZESYMPATYCZNA Grażyna Zielińska [LIST]

Niebywałą rzadkością jest tak dobry, szybki a co najważniejsze przemiły kontakt z aktorem jaki stał się moim udziałem przy wysyłaniu prośby do Grażyny Zielińskiej.

Grażynę Zielińską zapewne możecie kojarzyć z seriali takich jak „Na dobre i na złe” czy też moje ulubione „Ranczo”. Aktorka zawsze gra bardzo kolorowe, charakterystyczne postacie, czym zdobyła moje uznanie.

Na początku kontaktowałam się z Panią Grażyną poprzez jeden z portali społecznościowych. Szybko otrzymałam wiadomość, w której aktorka zapewniła mnie, że chętnie wyśle na mój adres zdjęcie z autografem.

Po kilku dniach oczekiwań w mojej skrzynce pojawił się list priorytetowy a w nim 2 zdjęcia Pani Grażyny oraz… własnoręcznie napisany list. Aktorka przepraszała za dość długi czas oczekiwania na wysyłkę oraz opisała krótko gdzie się znajduje w momencie pisania do mnie tej wiadomości. Jak się dowiedziałam, Pani Grażyna przygotowuje się teraz do roli w teatrze, gdzie gra złą królową.

To jedne z tych podpisów, które zawsze wywołają uśmiech na mojej twarzy i pozytywne wspomnienia. Pani Grażyna Zielińska to bardzo ciepła kobieta. To cudowne, że są wciąż osoby które pomimo sławy i wielu obowiązków znajdują czas dla swoich fanów i w tak miły sposób ich traktują.

 

8 myśli w temacie “#178 Autograf – PRZESYMPATYCZNA Grażyna Zielińska [LIST]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s