#160 Autograf – Maciej Orłoś

skanowanie0192

 

Dawno, dawno temu dostałam przesyłkę od TVP z kilkoma autografami. Jakiś czas temu zaprezentowałam Wam podpis Macieja Kurzajewskiego. Dzisiaj postanowiłam powrócić do listu od Telewizji Polskiej i pokazać Wam autograf innego z dziennikarzy.

Maciej Orłoś to aktor i dziennikarz TVP, laureat trzech Wiktorów, Super Wiktora oraz Telekamery. Znany jest przede wszystkim jako prowadzący magazyn „Teleexpress”. Jest autorem książki „Jak występować i zabłysnąć”, która swoją premierę miała w 2015 roku.

Na oficjalnej stronie dziennikarza możemy znaleźć krótki opis tego poradnika. Jak czytamy:

„Książka jest doskonałym merytorycznie poradnikiem dla osób, które na co dzień muszą mierzyć się z szeroko rozumianymi publicznymi występami. Znajdziemy w niej również pełne humoru anegdoty zza kulis świata telewizji i biznesu.”

Dla tych, którzy swoją przyszłość widzą wśród blasków fleszy, przed kamerami lub po prostu mają problem, aby stanąć na środku klasy między kolegami i koleżankami i wypowiedzieć swoje zdanie na określony temat taka książka może okazać się prawdziwą rewelacją.

Gdyby komuś taka propozycja nie wystarczyła może wybrać się na szkolenie prowadzone przez Pana Orłosia na temat skutecznych autoprezentacji, wystąpień publicznych, czy też wypowiadania się dla mediów różnego rodzaju.

Autograf: Maciej Orłoś
Czas oczekiwania: 1 miesiąc
Jak?: Drogą elektroniczną
Dedykacja: Brak

8 myśli w temacie “#160 Autograf – Maciej Orłoś

  1. Cześć! 😀 gratuluję autografu 🙂 sama też kolekcjonuję. mam pytanie. skąd bierzesz ich adresy mailowe? 😀 pozdrawiam, Wiksem

    1. Dziękuję bardzo 😉 Adresy znajduję na różnych stronach, czesto oficjalnych, niekiedy wymieniam sie adresami prywatnymi z innymi kolekcjonerami. Internet to skarbnica wiedzy i adresów również 😉 Wystarczy wiedzieć gdzie szukać i jak szukać 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s