#151 Autograf – Bronisław Komorowski (Oryginał)

skanowanie0293

Dzisiejszy post będzie poświęcony obecnemu prezydentowi Polski – Bronisławowi Komorowskiemu. Jak wiadomo Jego kartę z nadrukowanym podpisem można bardzo łatwo otrzymać przez wysłanie prośby e-mailem. Również otrzymałam taką kartę we wrześniu 2013 roku (#7 Autograf Bronisława Komorowskiego)  na początku mojej przygody z kolekcjonowaniem autografów.

Taki wydrukowany podpis jednak mnie nigdy nie satysfakcjonował, dlatego, gdy w moim mieście pojawił się Bronkobus od razu postanowiłam zebrać oryginalny autograf prezydenta.

 

 

skanowanie0290

 

Z racji, że o wizycie Pana Komorowskiego dowiedziałam się dość późno, nie miałam możliwości wywołać zdjęć do podpisu. Wzięłam więc kartę, którą otrzymałam dawno temu. Z racji, że na spotkanie z Bronisławem Komorowskim wybierała się moja mama, to ona załatwiła mi podpisanie fotografii oraz dodatkowego autografu na ulotce reklamowej.

skanowanie0291

W ten właśnie oto sposób stałam się posiadaczką dwóch oryginalnych autografów prezydenta Polski.  Podpis wyżej jest złożony z tyłu tej karty:skanowanie0292

 

Autograf: Bronisław Komorowski
Sposób zdobycia: Osobiście
Dedykacja: Brak

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s