#145 Autograf – Selah Sue

skanowanie0214

Dzisiaj autograf, który zdobyłam już bardzo dawno. Pochodzi on od piosenkarki z niesamowitym głosem. Selah Sue jest znana dzięki swojemu utworowi zatytułowanemu „This World”, który swego czasu był używany w reklamie Kinder Bueno.  Jak dla mnie piosenka jest zbyt dobra, aby była prezentowana w reklamie słodkiego batoniku. Jest to jednak tylko moja opinia.

 

Piosenka ta jednak nie była powodem, dla którego wysłałam prośbę o autograf piosenkarki. Dopiero później oczarował mnie utwór „Can’t Take My Eyes Off You” w Jej wykonaniu. Nie jest to autorska piosenka Selah, lecz jedynie cover. Niemniej jednak właśnie w tej piosence Jej głos czaruje najmocniej moją duszę. Naprawdę warto posłuchać tych dwóch niezwykłych utworów.

 

Co do samego autografu mam pewne wątpliwości. Nie trzeba się zbytnio przyglądać, aby zauważyć, że podpis jest złożony, tak jakby bardzo starannie, próbując naśladować szlaczki z innego podpisu. Widać że jest on po prostu jakiś koślawy, nie ma tej płynności jak w przypadku oryginalnego, szybkiego ruchu ręką.

Co Wy o tym sądzicie?

Autograf: Selah Sue
Czas oczekiwania: ? (Dość długo)
Sposób zdobycia: Drogą mailową
Dedykacja: Brak

2 myśli w temacie “#145 Autograf – Selah Sue

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s